Опублікував(ла) europsyhistory | Лютий 3, 2011

Кому заважають діти війни?!

Звичайно, Україна переживає зараз не найкращі свої часи, як в економічному, політичному так і духовному плані. Думаю, важко знайти людину, яка б з цим не погодилась. Найкраще цю кризу уособлюють люди, які знаходяться при владі. Інакше, чим як не глобальною духовною кризою в українському суспільстві назвати те, що відбулося сьогодні в Харківській ОДА. Де замість поважного ставлення до людей, які пройшли війну, ветерани почули від головного спеціаліста Харківської ОДА Володимира Ляхіна “Чтоб вы, дети войны – бл.ди, быстрее сдохли!” ( джерело: http://www.segodnya.ua/news/14219252.html?utm_source). Не знаю чи потребує ще якихось коментарів цей епізод.

Спочатку свою думку щодо жертв нацизму оприлюднили найвищі ешелони влади (чит. “Українська влада повернулась задом до жертв нацизму”: http://wp.me/p16JUk-1r), тепер своє зверхнє ставлення до дітей війни виказують державні службовці на середньому рівні, що далі?

Вважаю, що суспільству час задуматись над тим хто ми є і чого прагнемо? Чому ми дозволяємо принижувати наших батьків? Чому ми обираємо таких людей, в яких не має жодних людських цінностей?

 

 

Advertisements

Responses

  1. Нічого не з’являється нізвідки. Теперішній стан справ у будьякий площині життя України, це наслідки діяльності наших батьків та дідів. Сіяні зерна зневаги до духовності, людей, світу та природи зараз дали той щедрий врожай, який так недовподоби ні їм ні нам. Сьогодні УП опубліковало новіну про лист родичів Берегового, клопотаннями якого, ми сьогодні отримали двічі несудимимого презедента. Вони хочуть подяки від держави за це – і вони її отримають. Але закони життя невідворотні, те що сіється зараз дасть вже зовсім інши врожаї, і пости схожі на Ваш – то лише перші паростки.

  2. Я со всем согласна! мне становиться страшно, какое будет следующее поколение Украинцев? но надежда есть, если на такое происшествие обращается внимание общественности.


Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

Категорії

%d блогерам подобається це: